• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

: Zaproszenie na Forum Turystyki, 9 grudnia - REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Zapraszamy do rejestracji na Forum Turystyki (9 grudnia): Rejestracja - Darmowa - Forum Turystyki (wydarzeniaonline.pl)

Z poważaniem, Aneta Noszczyńska Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel : 668 083 472 www.mit.org.pl

Zapraszamy na Portugalskie Workshopy Turystyczne w Warszawie i Krakowie

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 

Portugalskie Workshopy Turystyczne już w listopadzie w Krakowie i Warszawie.

Polsko-Portugalska Izba Handlowa /PPCC/ przy współpracy z Turismo de Portugal, organizuje pod koniec listopada, w Krakowie i w Warszawie, workshopy turystyczne dla polskich biur podróży, touroperatorów oraz firm z sektora MICE i FIT. Miejsca oraz terminy spotkań znajdziecie Państwo w zaproszeniu w załączniku.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatora Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki

Załączniki:
Pobierz plik (Portugalskie Warsztaty listopad 2021.pdf)Portugalskie Warsztaty listopad 2021.pdf477 kB2021-11-06

Portugalskie Workshopy Turystyczne już w listopadzie w Krakowie i Warszawie.

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

, Polsko-Portugalska Izba Handlowa /PPCC/ przy współpracy z Turismo de Portugal, organizuje pod koniec listopada, w Krakowie i w Warszawie, workshopy turystyczne dla polskich biur podróży, touroperatorów oraz firm z sektora MICE i FIT.

Workshopy organizowane są w Polsce z wielkim powodzeniem od kilku lat i spotykają się z dużym zainteresowaniem branży turystycznej.

W tym roku imprezy zaplanowane są na 24 listopada w Krakowie oraz 25 listopada w Warszawie , pod nazwą “Warsztat Turystyczny Portugalia i kraje luzofońskie“.

Będzie to już 5ta edycja warsztatów.

Również tym razem organizatorzy imprez w Krakowie i Warszawie nie zawiodą zainteresowanych, bowiem na spotkanie z polskimi biurami podróży przyjadą przedstawiciele aż 23 firm portugalskich: hoteli, firm DMC, biur promocji z regionów Portugalii kontynentalnej i Madery a także Ambasada Brazylii.

Bardzo silnie reprezentowane będzie w tym roku Algarve, jeden z portugalskich regionów najbardziej popularnych wśród polskich turystów.

Spotkanie w formule workshopu w Krakowie odbędzie się 24 listopada w nowo otwartym hotelu AC by Marriott, a Warszawie, 25 listopada, w hotelu Regent.

Warsztat Turystyczny promujące wyjazdy do Portugalii odbędzie się również w czeskiej Pradze, 23 listopada.

Pytania i zgłoszenia prosimy kierować do organizatorów wydarzenia na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli polskich biur podróży.

Z poważaniem, Aneta Noszczyńska Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego

POLSKI ŁAD - Zapraszamy na cykl eksperckich szkoleń!

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki

ZAPRASZAMY NA CYKL EKSPERCKICH SZKOLEŃ !!!

(R)EWOLUCJA PODATKOWA POLSKIEGO ŁADU Szkolenia poprowadzi, doskonale Państwu znana p. Justyna Zając Wysocka, radca prawny, doradca podatkowy Polskiej Izby Turystyki.

Jak Polski Ład wpłynie na Twój biznes? Termin szkolenia: 22.11.2021 r., godz.10-14 / platforma wideokonferencji ZOOM Rejestracja osób jest możliwa tylko i wyłącznie przez link aktywacyjny do systemu konferencyjnego COFFEE https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=1216 Nowe oblicze podatku VAT od 2022 roku Termin szkolenia: 30.11.2021 r., godz.10-14 / platforma wideokonferencji ZOOM Rejestracja osób jest możliwa tylko i wyłącznie przez link aktywacyjny do systemu konferencyjnego COFFEE https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=1217 Programy szkoleń w załącznikach. Ilość miejsc ograniczona, bez możliwości nagrywania i udostępniania. Cena dla członków PIT 100 PLN (+ 23% VAT) Cena dla pozostałych osób 200 PLN (+ 23% VAT) W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu. Akceptowane będą jedynie te osoby, które mają właściwy, tj. zgodny ze zgłoszeniem opis na ZOOM ie. Uprzejmie prosimy o przygotowanie sprzętu przed rozpoczęciem szkolenia Poniżej kilka technicznych wskazówek: W szkoleniu można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM, po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie Państwu przesłany przed szkoleniem.

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE - Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. godz. 9:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 9:45 Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dokładne wpisywanie imienia i nazwiska uczestnika zgodne ze zgłoszeniem, które Państwo wpisaliście podczas rejestracji w systemie Coffee.

Zapraszamy Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki Polska Izba Turystyki

Dobiega końca I etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021

Dzień Dobry Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że do 20 sierpnia można zgłaszać kandydatów do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021.

https://visitmalopolska.pl/pl_PL/-/rusza-3-edycja-konkursu-turystyczne-skarby-malopolski-

Zachęcamy do zgłaszania miejscowości z klimatem, atrakcji, wydarzeń, szlaków i obiektów kulinarnych.

Formularz jest aktywny do 20 sierpnia do 23:59.

Formularz jest dostępny pod adresem: https://konkurs.visitmalopolska.pl/

Głosowanie rozpocznie się 2 września, a Turystyczne Skarby Małopolski poznamy w październiku.

Szkolenia z Social Media dla branży turystycznej" - trendy, które trzeba znać !!!

 

 

 

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki Oddziału Małopolskiego,

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń poszerzających Państwa wiedzę i kompetencje w zakresie promocji w Internecie, który Polska Izba Turystyki realizuje przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szkolenia odbędą się w trybie stacjonarnym, tak bardzo przez Państwa wyczekiwanym, w Hotelu Wyspiański w Krakowie (ul. Westerplatte 15). Szkolenia będą realizowane przez profesjonalne firmy szkoleniowe łączące wiedzę teoretyczną z praktyką (Morebananas i Sempai), z naciskiem na praktyczne zastosowanie prezentowanej tematyki szkoleniowej.

Harmonogram i tematyka szkoleń:

17.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Efektywne wykorzystanie portalu Facebook oraz Instagram”

20.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Facebook Ads – promocja w ramach portalu Facebook”

24.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Google Analytics - analiza danych”

25.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Google Ads – reklamy w uniwersum Google”

27.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Linkin – narzędzie budowy marki osobistej i nie tylko”

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach prosimy o wysłanie potwierdzenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 1 firma może zgłosić 1 osobę na pojedynczy dzień szkoleniowy !!!

Z uwagi na ograniczoną Ilość miejsc prosimy o pilną rejestracje do dnia 10.08.2021r.!!! Serdecznie Państwa zapraszamy już dziś !!!

 

Z poważaniem,

Aneta Noszczyńska

Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel : 668 083 472 www.mit.org.pl