• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

życzenia

Zapraszamy na stacjonarne bezpłatne szkolenia!!!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Serdecznie zapraszamy na serię stacjonarnych bezpłatnych szkoleń dla biur podróży organizowanych prze system rezerwacyjny Merigo/Go Global Travel.

Prezentacje będą pomocne w szczególności dla członków Polskiej Izby Turystyki, którzy prowadzą działalność jako organizatorzy turystyki, PUNPUT oraz agencje turystyczne.

Merigo/Go Global Travel oferuje narzędzie, dzięki któremu można rezerwować usługi turystyczne za pośrednictwem platformy, która jest dedykowana wyłącznie firmom turystycznym w sektorze B2B. Dzięki czemu produkty, takie jak: hotele, bilety lotnicze, transfery i wynajem samochodów można zarezerwować dla swoich klientów pojedynczo, bądź połączyć je w pakiet i zaoferować jako imprezę turystyczną.

Szkolenia z obsługi systemu rezerwacyjnego oraz ze sprzedaży produktu pojedynczego, powiązanych usług turystycznych i imprez turystycznych zostaną przeprowadzone w następujących miastach:

15.03.2022 r., godz. 10:30 Gdańsk: Mercure Gdańsk Stare Miasto ana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk

16.03.2022 r., godz. 10:30 Warszawa: Hotel Mercure Warszawa Centrum 48-54, Złota, 00-120 Warszawa

18.03.2022 r., godz. 10:30 Kraków: Q Hotel Plus Kraków Wygrana 6, 30-311 Kraków.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w bezpłatnych szkoleniach prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy w imieniu Organizatora Polska Izba Turystyki

ostatnie miejsca - Study tour - "Derwisze i skalne miasta” - Kapadocja w pigułce" - zgłoszenia do godz. 17!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki wraz Biurem Podróży Rego Bis serdecznie zaprasza na study tour "Derwisze i skalne miasta - Kapadocja w pigułce", który odbędzie się w dniach 05-12/03/2022 w Turcji.

Podczas wyjazdu studyjnego odwiedzimy Kapadocję i Riwierę Turecką. W związku z dużym zaangażowaniem branży turystycznej w pomoc Ukraińcom i koniecznością pozostania w Polsce kilu zgłoszonych wcześniej uczestników zostały nam jeszcze wolne miejsca.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy program i cenę wyjazdu oraz wszelkie szczegóły

. Zgłoszenia na wyjazd prosimy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dziś do 17:00. Dodatkowych informacji o wyjeździe udziela: Jan Różalski - Dyrektor PIT Oddziału Łódzkiego m: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. t: +48510369226

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe.

W imieniu Zarządu PIT Oddziału Łódzkiego Andrzej Kołłątaj Prezes

Zostań ,,Pracodwcą Jutra''! Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

i Zapraszamy do udziału w konkursie ,,PRACODAWCA JUTRA'' organizowanego przez PARP.

Projekt ma na celu wyróżnienie i promowanie przedsiębiorców realizujących modelowe inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2022 roku.

Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

 

Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki

Nowy Ład a podatek VAT - co nas czeka w 2022 roku? Zapytaj eksperta! Zapraszamy na szkolenie!

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE Z CYKLU EKSPERCKICH SZKOLEŃ !!!

(R)EWOLUCJA PODATKOWA POLSKIEGO ŁADU Szkolenia poprowadzi, doskonale Państwu znana p. Justyna Zając Wysocka, radca prawny, doradca podatkowy Polskiej Izby Turystyki.

Nowy Ład a podatek VAT co nas czeka w 2022 roku?

Termin szkolenia: 19.01.2022 r., godz.10-14

/ platforma wideokonferencji ZOOM Rejestracja osób jest możliwa tylko i wyłącznie przez link aktywacyjny do systemu konferencyjnego COFFEE https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=1233

Ilość miejsc ograniczona, bez możliwości nagrywania i udostępniania.

Cena dla członków PIT 100 PLN (+ 23% VAT)

Cena dla pozostałych osób 200 PLN (+ 23% VAT) W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu. Akceptowane będą jedynie te osoby, które mają właściwy, tj. zgodny ze zgłoszeniem opis na ZOOM ie.

Uprzejmie prosimy o przygotowanie sprzętu przed rozpoczęciem szkolenia Poniżej kilka technicznych wskazówek

 W szkoleniu można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM, po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie Państwu przesłany przed szkoleniem.

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE - Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. godz. 9:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 9:45 Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dokładne wpisywanie imienia i nazwiska uczestnika zgodne ze zgłoszeniem, które Państwo wpisaliście podczas rejestracji w systemie Coffee.

UWAGA! Istnieje możliwość zadania pytania przed szkoleniem i otrzymania odpowiedzi podczas spotkania. Pytania prosimy przysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 17 stycznia 2022.

Zapraszamy! Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki Polska Izba Turystyki

Webinarium węgierskie 15 grudnia 10.00 - 11.00 - zaproszenie

Węgry serdecznie zapraszają do udziału w webinarze

Data: 15 grudnia 2021 (środa) Godzina: 10.00 (czas trwania - 1 godz.)

 

Tak blisko, a tak inaczej!

Węgry, kraj bliski Polsce, oferują przybywającym fascynującą różnorodność zapierających dech w piersi krajobrazów, od nieprzebytych lasów, dużych pasm górskich, stepów i winnic, po piękny region Dunaju.

Ponadto liczne, mające znaczenie historyczne miasta, wspaniałe budowle i kultura, która ukierunkowana jest na przyszłość, a jednocześnie ukształtowana przez różne wpływy. Nie jest więc zaskoczeniem rosnące znaczenie Węgier jako kierunku turystycznego.

Cele webinaru: -

Nowości z Budapesztu (nowe miejsca) - Aktywny wypoczynek na Węgrzech (coraz popularniejsza jazda konna oraz rozwój infrastruktury tras rowerowych) -

Plany na przyszłość i Konferencja V4 w lutym 2022.

Przy odrobinie szczęścia można będzie wygrać - 1 z 5 koszy prezentowych o wartości 100 euro zawierających wszystkie rodzaje smakołyków - 2 noclegi dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie (ze śniadaniem)

- uczestnictwo w Międzynarodowej Konferencji Turystycznej w Budapeszcie w lutym 2022, włącznie z zakwaterowaniem w hotelu.

Prosimy o rejestrację przez link https://crm.aviarepstourism.com/pol/node/3

Rejestracja konieczna do zalogowania do webinaru przez poniższy link (aktywny od 15 grudnia godz. 10.00) https://aviareps.clickmeeting.com/hta-webinar-v4-and-romania

W razie problemów prosimy o kontakt: Pani Joanna Rusiecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Z poważaniem, Aneta Noszczyńska Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel : 668 083 472 www.mit.org.pl