• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Zaproszenie

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne związane z nadchodzącymi  Świętami Bożego Narodzenia. Będzie szczególnie miło, gdy w tym wyjątkowym spotkaniu wezmą Państwo udział wraz z osobą towarzyszącą. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia o godz. 1700  w „Gościnnej Chacie” w Wysowej.

W spotkaniu swoją obecność zapowiedzieli Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda oraz parlamentarzyści.

Z poważaniem: Ryszard Sikora
Prezes Małopolskiej Izby Turystyki

Informacje:
- koleżanki i koledzy z Krakowa i okolic mają zagwarantowany transport (w tej sprawie proszę kontaktować się z wiceprezesem MIT – kol. Tadeuszem Topą,
tel.: 507 123 300)
- istnieje możliwość skorzystania z noclegu ze śniadaniem w pensjonacie w Wysowej proszę zaznaczyć przy zgłoszeniu udziału w imprezie
- odpłatność od osoby towarzyszącej wynosi (przy udziale tylko w spotkaniu) 50.00 zł udział w spotkaniu i nocleg ze śniadaniem 80.00 zł
- uprzejmie proszę zgłoszenie udziału w spotkaniu do dnia 10 grudnia br, tel.: 12/ 428 40 70  p. Sławomir Kogut.

 

 

KOMUNIKAT

                                                                                                          Budapeszt, 12.11.2009.

 

 

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o przekazanie poniższego zaproszenia również Waszym członkom

 

 

Śladem lat poprzednich           POIT Budapeszt organizuje

 

Workshop

 

we Wrocławiu

 

w Hotelu Radisson SAS Wrocław *****

(ul. Purkyniego 10, 50-156 Wrocław)

w dniu 11.12. 2009. w godzinach 9:00 – 12:00

 

na który serdecznie Państwa zapraszamy.

Forma workshopu ma być taka sama jak zawsze na naszych workshopach: przedstawiciele polskich firm będą mieli swoje miejsca przy osobnych stolikach, a przedstawiciele węgierskich firm będą podchodzić do rozmów. Na stoliki przygotujemy tablice informacyjne z Państwa namiarami w języku węgierskim. Tłumacze będą do dyspozycji.

 

Węgierscy touoperatorzy przyjadą do Wrocławia 10.12.2009. Będzie ok. 50 osób. Zakwaterowanie w Hotelu Radisson.

 

W okresie kryzysu bardzo są potrzebne bezpośrednie rozmowy między touroperatorami polskimi i węgierskimi. Zainteresowanie Polską wśród turystów węgierskich się nie zmniejszyło. Dla Węgrów Polska jest blisko. Kurs walut tak samo się zmienia na Węgrzech jak i w Polsce, więc ceny świadczeń w Polsce nie zdrożały tak jak wtedy, kiedy kurs Euro był bardzo niekorzystny.

 

Węgrzy chętnie jeżdżą do Polski i dlatego touroperatorzy węgierscy potrzebują dużo dobrych ofert. Aby mogli je otrzymać bezpośrednio od Państwa zorganizujemy ten workshop.

 

Na workshop proszę się zgłaszać bezpośrednio do:

 

POIT Budapeszt, tel./fax + 36 1/269 78 09, 269 78 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do 31.10.2009.(ilość miejsc jest ograniczona, przyjmujemy wg kolejności zgłoszeń)

 

Serdecznie zapraszamy na powyższy worshop!

Do zobaczenia!

 

Z poważaniem:

Erika Bakonyi

Dyrektor POIT Budapeszt

Konferencja „Małopolska turystyka w Unii Europejskiej” oraz bezpłatne szkolenie: „Pozyskiwanie funduszy UE w branży turystycznej”.

Zaproszamy na konferencję „Małopolska turystyka w Unii Europejskiej” oraz bezpłatne szkolenie: „Pozyskiwanie funduszy UE w branży turystycznej” - szczegóły tutaj.

Wzory pełnomocnictw na WZ PIT

W załączeniu wzory pełnomocnictw na XXI WZ PIT.

ZAPROSZENIE

Na prośbę Krakowskiej Izby Turystyki zamieszczemy zproszenie na WORKSHOP z rosyjskimi tour operatorami w Krakowie. /Zaproszenie zredagowane 29.10.2009 przez KIT - przedrukowane w całości z oryginału/.

Koleżanki i Koledzy
Dzisiaj odwiedził Biuro Zarządu KIT Dyrektor Ośrodka POT w Moskwie Andrzej Sierakowski. Notabene bywszy Przewodniczący Zarządu Krakowskiej Izby Turystyki. Zwrócił się do Izby z gorącą prośbą o pomoc w przyjęciu w Krakowie, grupy ponad 70-ciu, znaczących turoperatorów rosyjskich. Szczególnie chodzi o to aby w organizowanym, w dniu 5 listopada, przez Urząd Miasta Krakowa, workshopie wzięła udział ze strony naszych członków, i nie tylko, jak największa liczba osób i to zarówno w grupie Turoperatorów jak i Hotelarzy. Zależy nam na tym aby goście wywieżli z Krakowa jak największą ilość "adresów", bo gdyby Rosjanom w 2012 roku wypadło rozgrywanie meczy w Polsce to na pewno nasze "adresy" okażą się bardzo przydatne. Z tych i wielu innych względów - zwłaszcza dobrze pojętego interesu własnego - w imieniu Zarządu KIT zapraszamy do udziału w workshopie, który odbędzie się 5 listopada, w godz. 9.00- 12.00, w salach obrad Urzędu Miasta /Kupiecka i Lea/.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie do Pani Magdaleny Osuch, z Biura Marketingu Turystycznego Miasta. Tel. 012 616 60 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami
Biuro Zarządu KIT

PARZENICA

W dniu 09.10.2009 w Czorsztynie odbyły się  Małopolskie obchody "Światowego Dnia Turystyki". Przy tej okazji wręczono po raz pierwszy ustanowioną przez Małopolską Izbę Turystyki ,nagrodę - wyróżnienie: "PARZENICA" - 2009 ,przyznane przez Kapituę za osiągnięcia w rozwoju turystyki oraz jej promocję. Tutaj zamieszczamy listę osób i biur wyróżnionych.