• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Dobiega końca I etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021

Dzień Dobry Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że do 20 sierpnia można zgłaszać kandydatów do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021.

https://visitmalopolska.pl/pl_PL/-/rusza-3-edycja-konkursu-turystyczne-skarby-malopolski-

Zachęcamy do zgłaszania miejscowości z klimatem, atrakcji, wydarzeń, szlaków i obiektów kulinarnych.

Formularz jest aktywny do 20 sierpnia do 23:59.

Formularz jest dostępny pod adresem: https://konkurs.visitmalopolska.pl/

Głosowanie rozpocznie się 2 września, a Turystyczne Skarby Małopolski poznamy w październiku.

Szkolenia z Social Media dla branży turystycznej" - trendy, które trzeba znać !!!

 

 

 

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki Oddziału Małopolskiego,

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń poszerzających Państwa wiedzę i kompetencje w zakresie promocji w Internecie, który Polska Izba Turystyki realizuje przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szkolenia odbędą się w trybie stacjonarnym, tak bardzo przez Państwa wyczekiwanym, w Hotelu Wyspiański w Krakowie (ul. Westerplatte 15). Szkolenia będą realizowane przez profesjonalne firmy szkoleniowe łączące wiedzę teoretyczną z praktyką (Morebananas i Sempai), z naciskiem na praktyczne zastosowanie prezentowanej tematyki szkoleniowej.

Harmonogram i tematyka szkoleń:

17.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Efektywne wykorzystanie portalu Facebook oraz Instagram”

20.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Facebook Ads – promocja w ramach portalu Facebook”

24.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Google Analytics - analiza danych”

25.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Google Ads – reklamy w uniwersum Google”

27.08.2021r. w godz. 9-17 – „ Linkin – narzędzie budowy marki osobistej i nie tylko”

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach prosimy o wysłanie potwierdzenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 1 firma może zgłosić 1 osobę na pojedynczy dzień szkoleniowy !!!

Z uwagi na ograniczoną Ilość miejsc prosimy o pilną rejestracje do dnia 10.08.2021r.!!! Serdecznie Państwa zapraszamy już dziś !!!

 

Z poważaniem,

Aneta Noszczyńska

Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel : 668 083 472 www.mit.org.pl

webinarium dla małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej.

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki Oddziału Małopolskiego,

30 kwietnia o godz. 10:00 na FB Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości odbędzie się webinarium dla małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej.

W trakcie webinarium zostanie przedstawiona obecna sytuacja w branży turystycznej w Małopolsce.

Powiemy o małopolskiej pożyczce dla branży turystycznej, a także przedstawimy instrumenty pomocowe ujęte w Tarczy Antykryzysowej 9.0, instrumenty finansowe Banku Gospodarstwa Krajowego oraz ofertę Agencji Rozwoju Przemysłu i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

W webinarium weźmie udział Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Tomasz Urynowicz, Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości – dr Rafał Solecki, Prezes Polskiej Izby Turystyki Oddział Małopolski – Piotr Laskowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi UMWM – Jakub Szymański, a także specjaliści z zespołu wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.

Poniżej linki do wydarzenia: https://www.facebook.com/MalopolskieCentrumPrzedsiebiorczosci/ https://www.mcp.malopolska.pl/aktualnosci/mcp-zaprasza-na-webinarium-dla-malopolskich-przedsiebiorcow-z-branzy-turystycznej?fbclid=IwAR1IPrjfMOqsAmSr9jBLQHExbtlmiaVeCv9u7KIf5aLEJ-1-uP6oBrR6ZtU

Z poważaniem, Aneta Noszczyńska Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel : 668 083 472 www.mit.org.pl PIT logo stopka

Jak rozliczyć Tarczę Finansową PFR 1.0? Zapraszamy na spotkanie z ekspertami PFR. 27 kwiecień i 5 maj godz. 15:00

Szanowni Państwo Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Zapraszamy na szkolenie dedykowane branży turystycznej.

ROZLICZANIE I UMARZANIE TARCZY FINANSOWEJ PFR 1.0 Jeżeli jesteście Państwo mikroprzedsiębiorcami albo prowadzicie małą lub średnią firmę i skorzystaliście z Tarczy Finansowej PFR 1.0. to szkolenie jest właśnie dla Was

. Spotkanie on-line poprowadzą Eksperci PFR Portal PPK, którzy w jasny, przejrzysty sposób przedstawią zasady rozliczenia i zwrotu przyznanych subwencji oraz wyjaśnią zasady umorzenia.

W trakcie spotkania dowiecie się Państwo: - kiedy musicie złożyć oświadczenie? - jak wyliczyć kwotę do zwrotu? - jakie warunki trzeba spełnić, aby subwencja została w 100 % umorzona? - na co zwrócić szczególną uwagę? Agendy spotkań znajdą Państwo w załącznikach.

Regulamin Tarczy Finansowej PFR 1.0 znajduje się pod linkiem https://pfrsa.pl/dam/jcr:bb557973-6cda-43fa-8c33-97ed4c48f40c/Regulamin_TF_M%C5%9AP_1.0_umorzenia_13042021_final.pdf

TERMINY SZKOLEŃ: 27 kwietnia 2021/ wtorek / godz. 15:00 16:30 dla mikroprzedsiebiorców 5 maja 2021/ środa / godz. 15:00 16:30 dla małych i średnich przedsiębiorstw

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI! Jeżeli chcą Państwo ekspertom zadać pytania prosimy o przesłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 kwietnia. UWAGA! W tytule wiadomości należy umieścić informację czy pytanie dotyczy firmy mikro czy MŚP. JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU?

W webinarium można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie umieszczony na FB Polskiej Izby Turystyki https://www.facebook.com/PIT.PolskaIzbaTurystyki na 30 min. przed rozpoczęciem spotkania.

MOŻNA OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ NA ŻYWO NA FACEBOOKU!!! Polska Izba Turystyki https://www.facebook.com/PIT.PolskaIzbaTurystyki Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.14:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 14:50 Serdecznie zapraszam! Grzegorz Chmielewski Wiceprezes Polska Izba Turystyki Polska Izba Turystyki

: Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze PIT Oddział Małopolski - 15.04.2021godz. 10.00-pierwszy termin, 10.15-drugi temin

Szanowni Państwo,

Członkowie Oddziału Małopolskiego Polskiej Izby Turystyki,

Zarząd Oddziału Małopolskiego Polskiej Izby Turystyki przypomina, że w dniu 15 kwietnia 2021 roku, godz. 10.00–pierwszy termin, 10.15-drugi termin odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Oddziału Małopolskiego Polskiej Izby Turystyki w trybie on-line na platformie ZOOM, podsumowujące rok obrachunkowy 2020.

Osoby będące brać udział w organizowanym Zgromadzeniu prosimy o odesłanie podpisanego załącznika 2 lub/i 3 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link rejestracyjny poniżej Time: April 15, 2021 10:00 AM Warsaw Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/9781690472?pwd=89R8Q96amyhpSdAj54rbYOmIBTqHfKcj0Us Meeting ID: 978 169 0472 Passcode: MIT2021#sc

Z poważaniem Piotr Laskowski Prezes Polskiej Izby Turystyki - Oddział Małopolski 

Q&A z Pawłem Niewiadomskim - prezesem Polskiej Izby Turystyki, 17 marca, godz. 14:00

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki Zapraszamy na spotkanie Q&A z Prezesem Polskiej Izby Turystyki Pawłem Niewiadomskim

. Środa, 17 marca 2021, godz. 14:00, platforma wideokonferencji ZOOM oraz transmisja na żywo na FB

. Będziemy Państwa informować o bieżących działaniach PIT / spotkaniach i rozmowach, które się odbyły w ostatnim okresie.

Zostanie też omówiony zakres działań podejmowany przez Izbę w tym trudnym dla branży czasie. TFZ, TFP, vouchery to główne zagadnienia.

Postaramy się odpowiedzieć na pytania, które Państwo do nas przyślecie do dnia 16 marca / wtorek do godz. 16:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli wystarczy czasu odpowiemy na pytania zadawane przez Państwa na FB podczas transmisji na żywo.

JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W WIDEOCZACIE?

W wideoczacie można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie umieszczony na zamkniętej grupie PIT na FB na 30 min. przed rozpoczęciem spotkania.

Grupa nosi nazwę: Polska Izba Turystyki - Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ Większość z Państwa jest już członkami tej grupy.

Nowe osoby mogą dołączyć do tej grupy https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia - prośby o dołączenie (poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz do grupy) i zaakceptowaniu go przez administratora.

Warto to zrobić wcześniej, nie w ostatniej chwili przed wideoczatem.

Transmisja na żywo webinaru dostępna będzie także na Facebooku na ww grupie bez konieczności logowania się do aplikacji ZOOM.

Jednak oglądanie go na Facebooku nie pozwala na bezpośredni udział. MOŻNA OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ NA ŻYWO NA FACEBOOKU!!! Polska Izba Turystyki Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/?epa=SEARCH_BOX

Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.13:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 13:50 Spotkanie będzie moderować Paweł Niewiadomski, Prezes Polskiej Izby Turystyki

Serdecznie zapraszam Grzegorz Chmielewski