• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Zaproszenie na spotkanie noworoczne

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Noworoczne podczas którego członkowie naszej Izby będą mogli się razem spotkać, porozmawiać i osobiście złożyć sobie życzenia noworoczne. Spotkanie organizowane jest 21 stycznia 2020 r. ( wtorek ) o godz. 18 w Krakowie w restauracji Fiorentina https://fiorentina.com.pl/

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do 10.01.2020 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

pozdrawiam

Roman Mandyna Polska Izba Turystyki - Oddział Małopolski

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie.pdf)Zaproszenie.pdf589 kB2020-01-07

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

        życzy Zarząd Polskiej Izby Turystyki/Oddział Małopolski 

Happy World Tourism Day!

Najlepsze życzenia z okazji Światowego Dnia Turystyki!

Zapraszamy na targi GLOBalnie oraz na stoisko PIT

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki,

Zapraszam do wzięcia udziału w 25 edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych GLOBalnie 2019, które odbędą się w dniach 29-31.03.2019r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Już od piątku czekamy na Państwa na stoisku PIT, na które zapraszamy wspólnie z naszym partnerem MerlinX. Na stoisku będzie okazja do spotkań z przedstawicielami Prezydium PIT, Zarządu Oddziału Śląskiego, porozmawiania o problemach i sprawach istotnych dla branży turystycznej czy zapoznania się z ofertą partnera przy filiżance kawy. Przypominamy także, że, jak co roku istnieje możliwość bezpłatnego wystawienia swoich materiałów promocyjnych na stoisku Izby, ulotek i folderów (w rozsądnej ilości), które należy dostarczyć na stoisko w piątek rano lub w trakcie trwania targów. Bezpłatne zaproszenie na targi w załączniku (ważne po rejestracji). Polska Izba Turystyki zaprasza również na spotkanie połączone z prezentacją: Nie płać ogromnych kar za nieznajomość przepisów, które odbędzie się w trakcie targów GLOBalnie 29 marca 2019 o godzinie 11.30 na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Prezentację poprowadzi Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki oraz prezes ECTAA - European Travel Agents and Tour Operators Associations. Poruszone zostaną najważniejsze tematy nurtujące obecnie branżę turystyczną: 1. Jaką stawkę podatku VAT stosować, rozliczając prowizję za sprzedaż imprez turystycznych poza Unię Europejską? 2. Rola agenta turystycznego na zmieniającym się rynku dystrybucji usług turystycznych. 3. Jak ustrzec się wysokich kar za naruszenie Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych? 4. Informacja o planowanych szkoleniach przygotowanych przez PIT w ramach projektu Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji opracowanego przez PARP i dofinansowanego przez Unię Europejską. Serdecznie zapraszamy na trzy dni wypełnione spotkaniami biznesowymi, na rozmowy, wymianę doświadczeń i poglądów oraz po prostu mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że jak zwykle stoisko PIT będzie tętnić turystycznym życiem, a nawiązane w trakcie tych targów kontakty zaowocują nowymi inicjatywami.

Do zobaczenia na targach! Grzegorz Chmielewski Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki Prezes Śląskiego Oddziału PIT

STUDY TOUR PÓŁNOCNE WĘGRY - termin 5-7.04.2019 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejny wyjazd studyjny - tym razem naszym celem będą PÓŁNOCNE WĘGRY. Wyjazd jest zaplanowany w terminie 05-07.04.2019 r.

Szczegółowy program ramowy przesyłam w załączniku.

Cena dla członków MIT - 199 zł ( pierwsza osoba z biura ) Cena dla pozostałych osób – 520 zł

Czekamy na Państwa potwierdzenia do 08.03.2019 r. Po tym terminie zostaną wysłane potwierdzenia oraz szczegółowe informacje.

Serdecznie zapraszamy !!!! pozdrawiam Aneta Noszczyńska Polska Izba Turystyki - Oddział Małopolski tel. 668083472 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mit.org.pl

Załączniki:
Pobierz plik (STUDY TOUR  PÓŁNOCNE WĘGRY.pdf)STUDY TOUR PÓŁNOCNE WĘGRY.pdf238 kB2019-02-28

Zaproszenie na szkolenie "ZMIANY W PODATKU VAT OD 1 STYCZNIA 2019 R."

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie na szkolenie.pdf)Zaproszenie na szkolenie.pdf691 kB2019-02-01