• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

ZAPROSZENIE NA WEBINAR WĘGIERSKI || 30 CZERWCA 2022 GODZ. 10:00

WEBINAR VISIT HUNGARY 30 CZERWCA

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze organizowanym przez Węgierską Agencją Turystyczną, 30 czerwca 2022 o godz. 10:00 (czas trwania ok. 1h)

Gośćmi webinaru będą: - NaturMed Hotel Carbona**** Superior - Veszprém and the Bakony-Balaton Region - EUROPEAN CAPITAL OF CULTURE 2023 - Continental Hotel Budapest - Thermal Hotel Visegrád - OTP Travel DMC - VisitDebrecen - Tour East Tour Hungary - Budapest Marriott Hotel

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa przez poniższy formularz. POTWIERDZAM UDZIAŁ

Po potwierdzeniu udziału, logowanie do webinaru odbywac się będzie przez link: https://aviareps.clickmeeting.com/hta-webinar-pl-cz-sk-ro-markets

W razie problemów proszę o kontakt: Marta Ocypa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

życzenia

Zapraszamy na stacjonarne bezpłatne szkolenia!!!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Serdecznie zapraszamy na serię stacjonarnych bezpłatnych szkoleń dla biur podróży organizowanych prze system rezerwacyjny Merigo/Go Global Travel.

Prezentacje będą pomocne w szczególności dla członków Polskiej Izby Turystyki, którzy prowadzą działalność jako organizatorzy turystyki, PUNPUT oraz agencje turystyczne.

Merigo/Go Global Travel oferuje narzędzie, dzięki któremu można rezerwować usługi turystyczne za pośrednictwem platformy, która jest dedykowana wyłącznie firmom turystycznym w sektorze B2B. Dzięki czemu produkty, takie jak: hotele, bilety lotnicze, transfery i wynajem samochodów można zarezerwować dla swoich klientów pojedynczo, bądź połączyć je w pakiet i zaoferować jako imprezę turystyczną.

Szkolenia z obsługi systemu rezerwacyjnego oraz ze sprzedaży produktu pojedynczego, powiązanych usług turystycznych i imprez turystycznych zostaną przeprowadzone w następujących miastach:

15.03.2022 r., godz. 10:30 Gdańsk: Mercure Gdańsk Stare Miasto ana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk

16.03.2022 r., godz. 10:30 Warszawa: Hotel Mercure Warszawa Centrum 48-54, Złota, 00-120 Warszawa

18.03.2022 r., godz. 10:30 Kraków: Q Hotel Plus Kraków Wygrana 6, 30-311 Kraków.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w bezpłatnych szkoleniach prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy w imieniu Organizatora Polska Izba Turystyki

ostatnie miejsca - Study tour - "Derwisze i skalne miasta” - Kapadocja w pigułce" - zgłoszenia do godz. 17!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki wraz Biurem Podróży Rego Bis serdecznie zaprasza na study tour "Derwisze i skalne miasta - Kapadocja w pigułce", który odbędzie się w dniach 05-12/03/2022 w Turcji.

Podczas wyjazdu studyjnego odwiedzimy Kapadocję i Riwierę Turecką. W związku z dużym zaangażowaniem branży turystycznej w pomoc Ukraińcom i koniecznością pozostania w Polsce kilu zgłoszonych wcześniej uczestników zostały nam jeszcze wolne miejsca.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy program i cenę wyjazdu oraz wszelkie szczegóły

. Zgłoszenia na wyjazd prosimy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dziś do 17:00. Dodatkowych informacji o wyjeździe udziela: Jan Różalski - Dyrektor PIT Oddziału Łódzkiego m: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. t: +48510369226

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe.

W imieniu Zarządu PIT Oddziału Łódzkiego Andrzej Kołłątaj Prezes

Zostań ,,Pracodwcą Jutra''! Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

i Zapraszamy do udziału w konkursie ,,PRACODAWCA JUTRA'' organizowanego przez PARP.

Projekt ma na celu wyróżnienie i promowanie przedsiębiorców realizujących modelowe inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2022 roku.

Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

 

Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki

Nowy Ład a podatek VAT - co nas czeka w 2022 roku? Zapytaj eksperta! Zapraszamy na szkolenie!

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE Z CYKLU EKSPERCKICH SZKOLEŃ !!!

(R)EWOLUCJA PODATKOWA POLSKIEGO ŁADU Szkolenia poprowadzi, doskonale Państwu znana p. Justyna Zając Wysocka, radca prawny, doradca podatkowy Polskiej Izby Turystyki.

Nowy Ład a podatek VAT co nas czeka w 2022 roku?

Termin szkolenia: 19.01.2022 r., godz.10-14

/ platforma wideokonferencji ZOOM Rejestracja osób jest możliwa tylko i wyłącznie przez link aktywacyjny do systemu konferencyjnego COFFEE https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=1233

Ilość miejsc ograniczona, bez możliwości nagrywania i udostępniania.

Cena dla członków PIT 100 PLN (+ 23% VAT)

Cena dla pozostałych osób 200 PLN (+ 23% VAT) W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu. Akceptowane będą jedynie te osoby, które mają właściwy, tj. zgodny ze zgłoszeniem opis na ZOOM ie.

Uprzejmie prosimy o przygotowanie sprzętu przed rozpoczęciem szkolenia Poniżej kilka technicznych wskazówek

 W szkoleniu można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM, po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie Państwu przesłany przed szkoleniem.

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE - Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. godz. 9:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 9:45 Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dokładne wpisywanie imienia i nazwiska uczestnika zgodne ze zgłoszeniem, które Państwo wpisaliście podczas rejestracji w systemie Coffee.

UWAGA! Istnieje możliwość zadania pytania przed szkoleniem i otrzymania odpowiedzi podczas spotkania. Pytania prosimy przysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 17 stycznia 2022.

Zapraszamy! Wiesława Przybylska Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki Polska Izba Turystyki