• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

„All In Türkiye” - zapraszamy na szkolenia!!!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu platformy All In Türkiye stworzonej przez Turecką Agencję Promocji i Rozwoju Turystyki (TGA).

Jest ona adresowana do pracowników branży turystycznej - międzynarodowych biur podróży, touroperatorów, czy przewodników. Platforma dostępna na stronie www.allinturkiye.com oferuje dziesięć szkoleń zatytułowanych: About Türkiye; Safe Tourism, Istanbul, Antalya, Kapadokya, Mediterranean Region, Aegean Region, Izmir, MICE and Outdoor & Adventure. Kursy te są szansą na zdobycie cennej wiedzy na temat miejsc i produktów turystycznych Türkiye (Turcji).

W ramach platformy przewidziane są 24 kursy online dostępne od marca 2022 roku.

Programy oferują możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy w różnorodnych dziedzinach, począwszy od historii i kultury Türkiye (Turcji), na przyrodzie i możliwościach turystycznych skończywszy. Programy te trwają 60, 90 lub 120 minut.

Platforma All In Türkiye jest dostępna dla specjalistów branży turystycznej jako bezpłatna usługa oferowana przez TGA.

Ma ona na celu zapewnienie łatwiejszego dostępu, z dowolnego miejsca na świecie, do najbardziej rzetelnych i aktualnych informacji o Türkiye (Turcji).

Dzięki temu polska branża turystyczna ma możliwość promocji oraz wprowadzania na rynek tureckich destynacji turystycznych w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.

Ponadto po pomyślnym ukończeniu każdego szkolenia i egzaminie branżowi specjaliści otrzymają Türkiye Expert Certificate (Certyfikat Eksperta Tureckiej Turystyki). Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w szkoleniu.

Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki Polska Izba Turystyki