• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Szkolenie, audyt. dokumentacja RODO z dofinansowaniem z PARP

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki,

Serdecznie zapraszamy mikro, małe i średnie firmy z branży turystycznej, hotelarskiej lub gastronomii do udziału w projekcie mającym praktycznie pomóc firmom w przeszkoleniu pracowników i uporządkowaniu lub przygotowaniu przebiegu procesów oraz dokumentacji ochrony danych

.W chwili obecnej odpowiedzialność za udowodnienie spełnienia wymogów RODO leży po stronie osób prowadzących firmy. W razie kontroli w szczególności powinni udowodnić wykonywanie okresowych systematycznych przeglądów ochrony danych, jak również okresowych szkoleń wszystkich osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych i bezpieczeństwa informacji (co najmniej raz w roku).

Biorąc udział w projekcie: - zweryfikujesz sobie zabezpieczenia, praktyki i dokumentacje ochrony danych (poprzez audyt będący częścią usługi doradczej), - uzyskasz wzorce (wypełnione , dostosowane do Twojej specyfiki i zapełnione Twoimi danymi), - zweryfikujesz poprawność stosowanych przez Twoją firmę dokumentów, - otrzymasz formalne audytowe zalecenia w kwestii ochrony danych osobowych w Twojej firmie, - uzyskasz raport z audytu, który będzie formalnym potwierdzeniem przeglądów ochrony danych, - przeszkolisz osoby upoważnione do przetwarzania danych osobowych.

Usługi (szkoleniowa i doradcza ) realizowane w ramach projektu są dofinansowane (od 80 do 100%). Usługi są prowadzone przez praktyków, ekspertów z obszaru ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. PIT zapewnia szybką refundację (10 dni od złożenia kompletu dokumentów z usługi).

W razie zainteresowania projektem informacji udziela i kwalifikuje do udziału w projekcie Pan Jerzy Dzikowiecki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku pytań o terminy usług, stronę praktyczną wykonawstwa (szkolenie, audyt, zalecenia, pomoc w przygotowaniu dokumentacji) informacji udziela Marek Pióro Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem, Aneta Noszczyńska

Polska Izba Turystyki Oddział Małopolskiego

Załączniki:
Pobierz plik (Doradztwo_ful.pdf)Doradztwo_ful.pdf159 kB2022-02-09
Pobierz plik (Szkolenie_ful.pdf)Szkolenie_ful.pdf148 kB2022-02-09