• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Zapytaj Prezesa Polskiej Izby Turystyki! Q&A z Pawłem Niewiadomskim. 13 maja, godz. 14:00. Zapraszamy!!!

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki,

Zapraszamy na spotkanie Q&A z Prezesem Polskiej Izby Turystyki Pawłem Niewiadomskim.

Czwartek, 13 maja 2021, godz. 14:00, platforma wideokonferencji ZOOM oraz transmisja na żywo na FB.

Będziemy Państwa informować o bieżących działaniach PIT / spotkaniach i rozmowach, które się odbyły w ostatnim okresie, perspektywach na lato.

Zostanie też omówiony zakres działań podejmowany przez Izbę w tym trudnym dla branży czasie (m. in. KPO, testy na SARS-Cov2 dla klientów członków PIT).

Postaramy się odpowiedzieć na pytania, które Państwo do nas przyślecie do dnia 12 maja / środa, do godz. 16:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeżeli wystarczy czasu odpowiemy na pytania zadawane przez Państwa na FB podczas transmisji na żywo.

JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W WIDEOCZACIE? W wideoczacie można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie umieszczony na zamkniętej grupie PIT na FB na 30 min. przed rozpoczęciem spotkania.

Grupa nosi nazwę: Polska Izba Turystyki - Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ Większość z Państwa jest już członkami tej grupy.

Nowe osoby mogą dołączyć do tej grupy https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia - prośby o dołączenie (poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz do grupy) i zaakceptowaniu go przez administratora.

Warto to zrobić wcześniej, nie w ostatniej chwili przed wideoczatem. Transmisja na żywo webinaru dostępna będzie także na Facebooku na ww grupie bez konieczności logowania się do aplikacji ZOOM.

Jednak oglądanie go na Facebooku nie pozwala na bezpośredni udział.

MOŻNA OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ NA ŻYWO NA FACEBOOKU!!! Polska Izba Turystyki Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/?epa=SEARCH_BOX Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. WAŻNE Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.13:30 (wyłączenie kamery i mikrofonu) oraz pełną gotowość ok. godz. 13:50 Spotkanie będzie moderować Paweł Niewiadomski, Prezes Polskiej Izby Turystyki

Serdecznie zapraszam Grzegorz Chmielewski Wiceprezes PIT Polska Izba Turystyki