• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Jak dokonać najkorzystniejszej rezerwacji?

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki,

Zapraszamy do zapoznania się z narzędziem automatycznie wyszukującym najniższe ceny hoteli.

Czy znasz już rozszerzenie RateHawk do przeglądarki Google Chrome? To narzędzie automatycznie znajduje najniższe ceny hoteli i pomaga dokonać najkorzystniejszej rezerwacji.

Jednak zanim wyjaśnimy, jak możesz oszczędzać pieniądze, dzięki temu rozszerzeniu, kilka słów na temat RateHawk.

RateHawk to platforma rezerwacji hoteli, biletów lotniczych i transferów dla profesjonalistów z branży turystycznej, która kończy w tym roku pięć lat.

Na platformie RateHawk dostępna jest rekordowa liczba opcji zakwaterowania do rezerwowania (ponad 1,4 mln).

RateHawk proponuje również własną aplikację mobilną, która jest bardzo przyjazna dla użytkowników, a także zapewnia całodobową obsługę klienta między innymi w języku polskim. A teraz, jak działa rozszerzenie: szukasz hotelu na dowolnej stronie, a rozszerzenie przetwarza każde Twoje zapytanie i porównuje ceny z cenami na RateHawk. Jeśli nasza cena jest niższa, otrzymujesz powiadomienie. Rozszerzenie możesz zainstalować w tym miejscu: https://chrome.google.com/webstore/detail/ratehawk-%E2%80%94-earn-more-on-h/jndgihbbbhdhfpeipdddleinidfmkchi?hl=en RateHawk jest od dłuższego czasu członkiem PIT.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałaś/eś się na naszej platformie, zrób to teraz i skorzystaj z kodu promocyjnego PIT2021 na swoją pierwszą rezerwację

. Link do rejestracji: https://www.ratehawk.com/registration/?m=912 Zapraszamy do zapoznania się z platformą rezerwacji RateHawk! w imieniu RateHawk

Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki Polska Izba Turystyki Nadawcą maila jest Polska Izba Turystyki