• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Powołanie Oddziału Turystyki Przyjazdowej - zapraszamy!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 Zmiana Statutu Izby, dokonana po ubiegłorocznym Walnym Zgromadzeniu Polskiej Izby Turystyki dała nam możliwość powoływania oddziałów branżowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów turystyki przyjazdowej zrzeszonym w PIT tworzymy Oddział Turystyki Przyjazdowej, którego celem jest sformalizowanie reprezentacji naszych interesów oraz prowadzenie systemowego lobbingu na rzecz tej części branży turystycznej.

Ten trudny, pandemiczny, okres jest okazją dla podkreślenia znaczenia turystyki przyjazdowej jako potężnej gałęzi przemysłu turystycznego oraz pokazania jej istotnego miejsca w ogólnokrajowej gospodarce.

To nasze działania powodują zwiększoną rozpoznawalność marki "Polska" na świecie, co przekłada się później na znaczące wpływy do budżetu pochodzące z wydatków turystów przyjeżdżających do Polski, jak również na zwiększone zainteresowanie naszym krajem na arenie międzynarodowej. Starania o usłyszenie naszego głosu są w chwili obecnego kryzysu niezwykle ważne.

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia wszystkich organizatorów turystyki przyjazdowej, którym zależy na skutecznej reprezentacji, załatwianiu aktualnych spraw, a także na ustalaniu planu działania na czas odbudowy polskiej turystyki po pandemii. Informujemy, że przystąpienie do Oddziału Turystyki Przyjazdowej nie wiąże się z koniecznością wpłaty dodatkowej składki członkowskiej, ani ze zmianą dotychczasowej przynależności do oddziału terytorialnego.

(Oddziały branżowe są dodatkową możliwością aktywności, a przynależność do oddziałów terytorialnych pozostaje podstawową formą przynależności do PIT.)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiam serdecznie Dariusz Wojtal Wiceprezes Polska Izba Turystyki ul. Marszałkowska 9/15 lok.29 00-626 Warszawa Tel. +48601294115 Polska Izba Turystyki