• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Zaproszenie do udziału w 31. edycji Konkursu ,,Teraz Polska''

Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiej Izby Turystyki trwa przyjmowanie zgłoszeń do 31. edycji Konkursu Teraz Polska.

Wnioski konkursowe o przyznanie znaku Teraz Polska można składać do 29 stycznia 2021 roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego a Polska Izba Turystyki wspiera tę inicjatywę i zachęca do udziału

. Zgłoszenie do konkursu to nic skomplikowanego.

Wystarczy wypełnić ankietę rejestracyjną (do pobrania tutaj) a następnie do dnia 29 stycznia 2021 roku przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę weryfikacyjną i wnieść opłaty konkursowe (rejestracyjną i weryfikacyjną).

Członkowie Polskiej Izby Turystyki otrzymują rabat 500 zł od opłaty weryfikacyjnej.

W celu otrzymania rabatu należy w ankiecie rejestracyjnej - w polu źródło informacji o konkursie - wpisać pełną nazwę naszej Izby. Do najbliższej edycji Konkursu Teraz Polska zgłaszać można produkty, usługi oraz innowacje.

Głównym kryterium stosowanym przez ekspertów przy ocenie zgłoszeń jest jakość.

Dzięki temu szansę na wygraną w Konkursie Teraz Polska mają reprezentanci wszystkich firm, niezależnie od wielkości i skali działania.

Laureaci Konkursu otrzymają prawo do umieszczania na produktach i usługach Godła Teraz Polska znaku, który jest postrzegany jako symbol najwyższej jakości.

Będą mogli również wykorzystywać znak Teraz Polska w kampaniach reklamowych oraz działaniach promocyjnych firmy a także brać udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez Fundację.

Uroczyste zakończenie Konkursu Teraz Polska odbędzie się w czerwcu 2021 roku. Wówczas przedstawiciele nagrodzonych firm odbiorą statuetki Teraz Polska.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie Teraz Polska oraz regulamin znajdują się na stronie https://terazpolska.pl/konkurs

W przypadku dodatkowych pytań związanych z Konkursem Teraz Polska prosimy o kontakt z Biurem Konkursu Teraz Polska, tel. 22 826-01-91; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy do udziału! W

imieniu Organizatora

Biuro Wykonawcze Polskiej Izby Turystyki