• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Szkolenia z dofinansowaniem

W siedzibie PIT odbyło się pierwsze z zaplanowanych kilku spotkań informacyjnych dotyczących realizowanego projektu szkoleń dla branży turystycznej.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Oddziału Łódzkiego, Oddziału Mazowieckiego i Małopolskiego PIT. Polska Izba Turystyki, jako operator projektu, zaprasza do udziału w szkoleniach i doradztwie z dofinansowaniem do 80% kosztów. W ramach programu PARP mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z doradztwa i szkoleń w zakresie RODO oraz obsługi klienta w świetle nowej ustawy z refundacją do 80%

. Oferta obejmuje: 1. Doradztwo w zakresie prowadzenia polityki bezpieczeństwa danych osobowych w firmie. 2. Szkolenia pracowników w zakresie: - Obsługa klienta w biurach podróży w świetle ust. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. - Bezpieczeństwo danych osobowych w firmach turystycznych. Warunkiem jest prowadzenie działalności w sektorze turystycznym lub hotelarskim zakalikowanej do PKD N.79 oraz PKD I. Więcej informacji na stronie PIT, gdzie można pobrać regulamin rekrutacji oraz dokumenty wymagane w procesie rekrutacyjnym. www.pit.org.pl w zakładce Szkolenia PARPi na stronie PARP oraz w Biurze Wykonawczym PIT, tel. 22 826 55 36, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!