• slide_mit_1.jpg
 • slide_mit_2.jpg
 • slide_mit_3.jpg
 • slide_mit_4.jpg

RODO

POLITYKA PRYWATNOŚCI MAŁOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYKI

 1. Właścicielem i Administratorem informacji opublikowanych oraz przetwarzanych na stronie www.pit.org.pl jest Polska Izba Turystyki z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 9/15 lok. 29, 00-626 Warszawa, wpisana do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000114607, posługująca się nr NIP 5261011525, REGON 006469650, zwana dalej MIT.
   
 2. Witryna www.pit.org.pl nie zbiera automatycznie i nie przetwarza żadnych informacji dotyczących osób ją odwiedzających.
   
 3. Uprzejmie informujemy, że w przypadku przekazania przez Państwa jakichkolwiek danych osobowych poprzez formularz kontaktowy na stronie www.mit.org.pl lub drogą mailową na dowolny adres gdzie e-mail przyjmuje strukturę […]@mit.org.pl, lub w inny sposób drogą elektroniczną lub analogową, administratorem danych osobowych jest Polska Izba Turystyki z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 9/15 lok. 29, 00-626 Warszawa, wpisana do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000114607, posługująca się nr NIP 5261011525, REGON 006469650.
   
 4. W opisanych wyżej sytuacjach przyjmuje się, iż dane zostały uzyskane bezpośrednio od Użytkownika.
   
 5. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia paramentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, jako, że jest ono „niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora”, tj. m.in. prowadzenia korespondencji elektronicznej i tradycyjnej lub rozmów telefonicznych w celach związanych z wykonywaniem działalności przez administratora. Zapewniamy, że dane osobowe, w tym w szczególności adresy e-mail są wykorzystywane jedynie do kontaktu w ramach rozwiązania przekazanych przez Państwa za pośrednictwem naszej strony lub adresów e-mail w domenie @pit.org.pl próśb lub wniosków.
   
 6. Dane osobowe będą przetwarzane w czasie prowadzenia działalności przez Polską Izbę Turystyki lub do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane osobowe dotyczą.
   
 7. Dane osobowe są należycie chronione. Dane osobowe mogą być zapisywane w tzw. chmurze (w związku z tym mogą być udostępniane profesjonalnym podmiotom zajmującym się hostingiem danych, w tym danych osobowych).
   
 8. Uprzejmie informujemy o prawie wglądu do danych osobowych oraz do ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu odnośnie ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych osobowych zostanie uznane za naruszające bezwzględnie obowiązujące przepisy prawne.
   
 9. Prawa osoby udzielającej danych osobowych wymagające kontaktu z administratorem danych osobowych (tj. Polską Izbą Turystyki) należy realizować poprzez kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Polska Izba Turystyki, ul. Marszałkowska 9/15 lok. 29, 00-626 Warszawa. Są to jednocześnie dane kontaktowe do administratora bezpieczeństwa informacji / inspektora danych w Polskiej Izbie Turystyki.