• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Kongres Polskiej Izby Turystyki w Egipcie

Szanowni Państwo,
Członkowie Polskiej Izby Turystyki,
 
z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie Polskiej Izby Turystyki, który odbędzie się w dniach 25 listopada -2 grudnia 2017 r. w Marsa Alam w Egipcie. Hasło przewodnie Kongresu to:
 Przełomowe zmiany w prawie turystycznym: wyzwania i problemy.

Sytuacja na rynku turystycznym w Polsce zmienia się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie. Kierunki zmian legislacyjnych, plany promocji Polski na rynkach międzynarodowych i wiele innych ważnych spraw wymagają szerokiej dyskusji i wypracowania stanowiska Polskiej Izby Turystyki. Spójny i silny głos branży daje możliwość realnego wpływu na rozwój rynku turystycznego w Polsce.

Dzięki gościnności Pana Ahmeda Abdallaha, Gubernatora Regionu Morza Czerwonego oraz współpracy z partnerami wydarzenia (Red Sea Hotels, Cairo Express Travel, ETI sp. z o.o. oraz Air Cairo) Kongres połączony będzie z wypoczynkiem w luksusowym hotelu oraz programem turystycznym.
 
Uczestnicy Kongresu zostaną zakwaterowani w hotelu 5* Palace Port Ghalib w Marsa Alam (link do strony hotelu znajdziesz TUTAJ)
 
Rejestracja dla członków PIT zakończy się w dniu 11 października 2017 r. o godz. 15:00 . Link do systemu rezerwacji znajduje się TUTAJ.  Proszę przy rejestracji wypełnić wszystkie wymagane pola. Przy polach dostępny jest znaczek ?, którego podświetlenie wyjaśnia, o jakie dane chodzi. W razie pytań proszę o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
ZASADY KWALIFIKACJI:
1.      Termin pierwszego etapu zgłoszeń: 11 października 2017 r. do godz. 15:00.
2.      Kwalifikacja w następującej kolejności:
         członkowie PIT - jedna osoba z firmy (właściciel lub osoba zatrudniona)
         w przypadku wolnych miejsc   druga osoba z firmy (właściciel lub osoba zatrudniona),
         w przypadku wolnych miejsc - osoby towarzyszące (zaproszone przez członków PIT)
3.      Cena dla członka PIT obowiązuje tylko dla osób, które nie mają zaległości w opłacaniu składek członkowskich. (potwierdzona wpłata składki członkowskiej za 2017 r.)
4.      W przypadku większej liczby chętnych o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.
5.      O wynikach kwalifikacji (akceptacji zgłoszenia) oraz terminie płatności zostaniecie Państwo powiadomieni mailowo.
6.      W miejsce osób, które nie dokonają wpłat terminowo, prawo uczestnictwa będą miały osoby z listy rezerwowej.  

Wylot do Egiptu przewidziany jest z Warszawy i Katowic. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona. Warto więc szybko podjąć decyzję. W przypadku pytań proszę je zadawać mailem tylko pod specjalnym adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
Opłaty za udział w wyjeździe są następujące:
 
 
I.  Członek PIT 1.295 zł
(jedna osoba z firmy będącej członkiem PIT właściciel lub osoba zatrudniona)
 
II. Członek PIT 1.395 zł
(druga osoba z firmy będącej członkiem PIT właściciel lub osoba zatrudniona)
 
III. Osoby towarzyszące 1.695 zł
(osoby zaproszone przez członków PIT)
 
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 800 zł. UWAGA konieczne jest potwierdzenie przez organizatora dostępności pokoju jednoosobowego z uwagi na ich ograniczoną liczbę.
 
Cena zawiera: przelot samolotem do/z Warszawy / Katowic, transfery, zakwaterowanie w w pokojach 2-os. (lub 1-os. za potwierdzeniem i dopłatą), wyżywienie w formule ALL zgodnie z programem, udział w Kongresie, ubezpieczenie podstawowe KL (40 000 EUR), NNW i BP, wizę turystyczną i program turystyczny.
 
Jest możliwość podwyższenia sumy ubezpieczenia do 100 000 EUR za dopłatą oraz wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych. Warunki ubezpieczenia przesyłam w załączeniu. Będzie możliwość zapoznania się z nimi również podczas rejestracji.
 
Cena NIE obejmuje: kosztów dodatkowego ubezpieczenia (od chorób przewlekłych), wycieczek fakultatywnych spoza programu, napiwków dla kierowców i lokalnych pilotów i obsługi hotelu.
 
Koszty organizacji kongresu pokrywają w całości uczestnicy i partnerzy. Koszty nie obciążają budżetu Polskiej Izby Turystyki.
 
Ramowy program przesyłamy Państwu w załączeniu. Szczegółowe godziny  poszczególnych punktów programu zostaną przedstawione w tygodniu przed wylotem do Egiptu.
Godziny przelotów mogą ulec zmianie.
 
Do zobaczenia już wkrótce!
 
Serdecznie zapraszam!
 
Z poważaniem,
Grzegorz Chmielewski
 
Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki

 

załączniki: Program, BeztroskiePodroze, TOP_Kongres, TIPPLUS_Kongres