• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

Zapraszamy na workshop portugalski - Katowice, Warszawa

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Handlowej, Tourismo de Portugal oraz firm turystycznych z Portugalii kontynentalnej, Madery, Azorów oraz Brazylii, serdecznie zapraszamy na warsztat turystyczny Portugalia i kraje luzofońskie 2019. Zaplanowano dwa workshopy, które odbędą się w Katowicach i Warszawie. 13 listopada 2019 r., 16.30 Katowice, Hotel Novotel Katowice, Al. Roździeńskiego 16 14 listopada 2019 r., godz. 16.30 Warszawa, Hotel Regent Warszawa, ul. Belwederska 23 W warsztatach weźmie udział ponad 30 firm z sektora turystycznego Portugalii i krajów portugalskojęzycznych: agencje turystyczne/DMC, hotele oraz narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej. Po raz pierwszy na workshopie reprezentowana będzie Brazylia i portugalskie Azory. Po workshopie organizatorzy zapraszają na kolację oraz losowanie cennych nagród , które przygotowali wszyscy wystawcy. Agenda spotkania Rejestracja uczestników Warsztat turystyczny Kolacja bufetowa dla uczestników warsztatów W trakcie warsztatów przewidziane jest losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez portugalskie firmy uczestniczące w workshopie. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 515 079 854 lub 22 400 76 60. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

. Serdecznie zapraszamy.

W imieniu organizatorów i wystawców Barbara Klary

www.pit.org.pl Polska Izba Turystyki

Listopad pod znakiem TT Warsaw. Koniecznie z PIT!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

Kolejne wydarzenie targowe przed nami. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w jednej z najważniejszych imprez branżowych turystyki - 27. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2019 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Partnerem targów będzie Biuro Podróży ITAKA. Rok 2019 jest wyjątkowy dla ITAKI ponieważ, to trzydzieste urodziny największego biura podróży w Polsce. A poza tym: wielu wystawców, wiele konferencji i prezenacji, mnóstwo okazji do nawiązania nowych kontaków biznesowych i umówienia spotkań - przede wszystkim na stoisku PIT.

Dla członków PIT organizatorzy jak zwykle przygotowali ofertę promocyjną, którą przesyłamy w załączeniu. Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać do Biura Wykonawczego PIT na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy, Grzegorz Chmielewski Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki

www.pit.org.pl Polska Izba Turystyki

Targi w Nadarzynie

Biznesowo, edukacyjnie, integracyjnie - bądź z PIT na targach w Nadarzynie

Zapraszamy na stoisko EP 1.56 Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 4. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2019, które odbędą się w dniach 18-20 października 2019 r. Równocześnie zapraszamy wszystkich na stoisko PIT, które znajdą Państwo w hali E Ptak Warsaw Expo numer stoiska EP 1.56. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show są Indie. Wśród wystawców, reprezentujących 80 krajów i regionów z całego świata, będą: ambasady, przedstawicielstwa miast i regionów, biura podróży, przewoźnicy, hotele, centra rozrywki i wypoczynku oraz stowarzyszenia turystyczne. Już od piątku czekamy na Państwa na stoisku PIT, na które zapraszamy wspólnie z naszym partnerem MerlinX. Na stoisku będzie okazja do spotkań z przedstawicielami Prezydium PIT, porozmawiania o problemach i sprawach istotnych dla branży turystycznej czy zapoznania się z ofertami innych członków Izby. W tym roku przepyszną, świeżo paloną kawę na stoisku PIT serwować Państwu będzie Palarnia Kawy Caffe Grano. *** Zapraszamy także na wydarzenia organizowane przez PIT w trakcie targów: Dofinansowanie szkoleń i doradztwa pracowników sektora turystyki szkolenia z refundacją do 80% 18 października 2019 r., godz. 11.00-12.00 sala konferencyjna 8, hala D, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo Zapraszamy do Polski konferencja i workshop organizowane przez PIT i targi dla wszystkich zainteresowanych współpracą z przedsiębiorcami z Białorusi i Ukrainy 18 października 2019 r., godz. 13.00-16.00 sala konferencyjna 8, hala D, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo Nowa wersja systemu rezerwacyjnego MerlinX warsztaty Zapraszamy na zajęcia praktyczne z obsługi systemu rezerwacyjnego MerlinX Nowe funkcjonalności! Prosimy zabrać ze sobą tablety. 18 października 2019 r., godz. 12.00 oraz 15.00 sala konferencyjna 7, hala E, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo *** Przypominamy także, że jak co roku istnieje możliwość bezpłatnego wystawienia swoich materiałów promocyjnych na stoisku Izby ulotek i folderów, które należy dostarczyć na stoisko w piątek rano lub w trakcie trwania targów. Informujemy, że jest możliwość uzyskania bezpłatnej wejściówki na pierwszy branżowy dzień targów poprzez zarejestrowanie się na stronie World Travel Show w zakładce Rejestracja https://worldtravelshow.pl/rejestracja-biznes/ . Należy wybrać opcję Rejestracja dla biznesu i zarejestrować się jako odwiedzający. Serdecznie zapraszamy na trzy branżowe dni wypełnione spotkaniami biznesowymi, na rozmowy, wymianę doświadczeń i poglądów oraz po prostu mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że jak zwykle stoisko PIT będzie tętnić turystycznym życiem, a nawiązane w trakcie tych targów kontakty zaowocują nowymi inicjatywami.

Do zobaczenia na targach! Grzegorz Chmielewski Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki www.pit.org.pl

Pokaż się na targach z dobrej strony! Przypominamy o zgłaszaniu udziału

Serdecznie zapraszamy do udziału w turystycznych targach branżowych, które odbędą się jesienią 2019 r.

Na stronie PIT w części zahasłowanej, dostępnej dla członków PIT znajdują się oferty promocyjne udziału w: • 4. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018 w dniach 18-20 października 2019, Nadarzyn, PTAK WARSAW EXPO oraz • 27. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2019 w dniach 21-23 listopada 2019, Warszawa, Pałac Kultury i Nauki Zgłoszenia prosimy przesyłać do Biura Wykonawczego PIT na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komunikat w sprawie ogłoszenia upadłości przez Neckermann Polska

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 informujemy, że Biuro Podróży Neckermann Polska złożyło w dniu dzisiejszym wniosek do Marszałka Województwa Mazowieckiego o uruchomienie gwarancji ubezpieczeniowych w związku z niewypłacalnością biura. Bezpośrednim powodem tych działań jest ogłoszenie 23 września 2019 r. upadłości przez Thomasa Cooka, a w konsekwencji także ogłoszenie w dniu 25 września upadłości spółki Thomas Cook GMBH, właściciela 100% udziałów w Neckermann Polska. W związku z tym zawieszona została wszelka działalność operacyjna związana ze sprzedażą w Polsce produktów turystycznych. Wszyscy klienci Neckermann Polska są objęci ochroną, wynikająca z gwarancji ubezpieczeniowych oraz przepisów o Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym. Więcej szczegółów znajdą Państwo w komunikacie Zarządu spółki w załączeniu.

Z poważaniem, Paweł Niewiadomski Prezes Polskiej Izby Turystyki www.pit.org.pl

Załączniki:
Pobierz plik (2019.09.25_Komunikat_Zarzadu_Neckermann.pdf)2019.09.25_Komunikat_Zarzadu_Neckermann.pdf144 kB2019-09-26