• slide_mit_1.jpg
  • slide_mit_2.jpg
  • slide_mit_3.jpg
  • slide_mit_4.jpg

WSPIERAMY SIĘ!!! POLSKA IZBA TURYSTYKI - obrady on-line !!!

Szanowni Państwo, Członkowie Polskiej Izby Turystyki

 W imieniu Zarządu Polskiej Izby Turystyki Oddział Małopolski serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online pt. "WSPIERAJMY SIĘ".

Podczas spotkania chcielibyśmy zaprezentować aktualne działania Polskiej Izby Turystyki, ale przede wszystkim chcemy poznać aktualną sytuację Państwa firm, problemy które Państwa dotykają oraz wymienić doświadczenia w tych trudnych czasach dla naszej branży.

Jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę zgłosić jakieś tematy do przedyskutowania, to prosimy o przesłanie ich mailem do biura na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie odbędzie się w formie on-line na platformie ZOOM 01 marca 2022 roku o godz. 11. Link rejestracyjny zostanie wysłany do Państwa na tydzień przed organizowanym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu i do zobaczenia wkrótce!!!

Z poważaniem, Piotr Laskowski Prezes Oddziału Małopolskiego PIT e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.pit.org.pl PIT